OCELOVÝ POZINKOVANÝ PRÍSTREŠOK NA AUTO A JEHO VÝHODY.

Pri stavbe domu treba obvykle nájsť na pozemku aj vhodné miesto pre štvorkolesových členov rodiny – či im poskytnete len strechu nad kapotou alebo vyšší komfort formou garáže, by ste mali zvážiť z viacerých hľadísk. Oceľový prístrešok tiež ochráni auto pred dažďom, krúpami, snehom, námrazou, letným prehrievaním aj intenzívnym UV žiarením, ktoré je príčinou starnutia laku. Výhodou prístrešku oproti garáži je, že auto nie je vystavené prudkým výkyvom teploty, takže nedochádza ku kondenzácii vodných pár, navyše, stále okolo neho voľne prúdi vzduch, takže rýchlejšie vyschne a nezačne tak skoro hrdzavieť.

 

Kde umiestniť prístrešok pre auto ?

Či už bude stáť prístrešok na auto pri dome, alebo mimo domu, mal by byť pevný, trvácny a bez údržbový. Preto je dobrá voľba postaviť si pozinkovaný oceľový prístrešok pre auto. Zvážiť by ste mali aj to, aký priestor vznikne medzi domom a prístreškom. Dôležitá je praktická stránka – napríklad šikovný a bezpečný vjazd a výjazd, dostupnosť z domu, smer prevládajúcich vetrov či tienenie počas dňa. Ďalším dôvodom na zváženie vhodného miesta, ale aj tvaru a orientácie strechy prístrešku môže byť jej využitie na umiestnene solárnych panelov alebo fotovoltajiky. O umiestnení prístrešku pri hranici pozemku je pritom dobré sa dohodnúť so susedom – nie je to síce vaša povinnosť, ale obyčajnou slušnosťou sa dá predísť zbytočným konfliktom. I keď všeobecne možno povedať, že pri stavbe prístrešku na auto nepotrebujete stavebné povolenie, pre istotu si podmienky vopred ujasnite na príslušnom stavebnom úrade.

 

Ďalšie výhody oceľového prístrešku na auto.

Samozrejme, nevýhodou prístrešku oproti garáži je nižšia bezpečnosť voči krádežiam, ale nič vám však nebráni pričleniť k nemu malý sklad náradia alebo športového vybavenia, ktorého vybudovanie ani uzatváranie určite nie je také náročné ako pri garáži. Aj prístrešok na auto sa pritom dá využívať rôznymi spôsobmi podľa momentálnej situácie a jeho umiestnenia – napríklad ako prístrešok na bicykle, na uloženie bicyklov, kosačky a ďalšieho náradia, ktoré okolo domu pravidelne používate, alebo aj na príležitostné letné posedenie. Dôležité je pritom všetko si dopredu premyslieť a naplánovať si prístrešok s dostatočnými rozmermi.
ocelovy kovovy pristresok stojan na bicykle

My vám vieme vyrobiť oceľový pozinkovaný prístrešok, ktorý sa jednoducho a rýchlo zmontuje, vystačíte si na to vy spolu s dobrým susedom, alebo kamarátom. Náš prístrešok si môžete umiestniť hoci kde na Vašom pozemku, zakotvením do betónu, betónových pätiek, alebo taktiež osadiť aj na zemné vruty.

Rozmer prístrešku je štandardný 5,3 x 2,9 m v 2,2m, ale samozrejme že vieme vyrobiť aj prístrešok podľa vašej požiadavky. Prístrešok je oceľový a ošetrený žiarivým zinkom. Časom si ho môžete prefarbiť podľa vašej predstavy.

Zavolajte nám alebo vyplňte nasledujúci formulár a my vás budeme kontaktovať. Snažíme sa odpovedať na všetky dopyty v pracovných dňoch do 24 hodín.